• تاریخ: ۱۳۹۳/۰۵/۰۶
  • شناسه خبر: 60018

داعش، حرکتی کورکورانه را در اسلام هراسی آغاز کرده است

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حرکت گروه داعش یک حرکت کور اسلام هراسی است که سبب شده با اسلحه صهیونیست ها مسلمانان را بکشند. آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در جشن میلاد امام حسن مجتبی در حسینه امام ...

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حرکت گروه داعش یک حرکت کور اسلام هراسی است که سبب شده با اسلحه صهیونیست ها مسلمانان را بکشند.

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در جشن میلاد امام حسن مجتبی در حسینه امام علی (ع) یاسوج، اظهار کرد: حفظ دین برخی مواقع با سکوت و در برخی مواقع با قیام امکان پذیر است که سکوت امام حسن نیز سبب حفظ دین شد.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه شمشیر بی بصیرت نشان نفاق است، عنوان کرد: امامان ما یک خط و یک امتداد هستند.

ملک حسینی با بیان اینکه شمشیر گروه داعش بر دوش بصیرت نیست و نابینا شمشیر می زنند، ابراز کرد: گروه داعش اهل صبرند و در بدترین شرایط می جنگند و وقتی به یک بانک در موسل می رسند دلارهای امریکایی را بر می دارند و می گویند یک بانک را فتح کردیم.

وی عنوان کرد: بصیرت مقدم بر صبر است و باید بصیرت باشد تا در دوران قیام صبر مفهوم پیدا کند و در روز قیام فریادها برخاسته از بصیرت است.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری افزود: حرکت گروه داعش یک حرکت کور اسلام هراسی است که سبب شده با اسلحه صهیونیست ها مسلمانان را بکشند.

ملک حسینی تصریح کرد: اسلام با شمشیر در قلب ها جا نگرفت و شیعه بر دوش شمشیر امیرالمومنین (ع) و امام حسین(ع) حرکت نکرد هرچند شمشیر علی دشمن را از پای در می آورد.

وی با بیان اینکه امام حسن(ع) با ظلم و سرکشی برخورد می کرد، افزود: تشیع بر قلب ها قرار گرفت و با عشق به نسل ها منتقل می شود.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه امامت اهل بیت با عشق و مهر اهل بیت استمرار پیدا کرد، گفت: شمشیر امام علی(ع) و امام حسین(ع) برای مقابله با جریان ضد تشیع و سرکوب کفر و نفاق بود و ایمان هیچ وقت روی لبه شمشیر حرکت نکرد.