• تاریخ: ۱۳۹۲/۰۶/۰۷
  • شناسه خبر: 59932

ملک حسینی: مسیر باید اخلاقی باشد تا منتهی به حماسه شود

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که اخلاق انتخاباتی باید رعایت شود، گفت: مسیر باید مسیر اخلاقی باشد تا حماسه شود. آیت‌الله شرف‌الدین ملک‌حسینی در مسجد امام حسین (ع) و در جمع مردم این شهرستان با ا ...

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که اخلاق انتخاباتی باید رعایت شود، گفت: مسیر باید مسیر اخلاقی باشد تا حماسه شود.

آیت‌الله شرف‌الدین ملک‌حسینی در مسجد امام حسین (ع) و در جمع مردم این شهرستان با اشاره به آیه‌ای از قرآن به تشریح آن پرداخت و با بیان این سوال که چه کسی باید سکان هدایت انسان را به دست بگیرد، این سوال را شکل گرفته در وجود هر انسانی دانست.

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با اشاره به این مطلب که باید انتخاب درست داشت و کسی را برگزید که می‌داند و می‌شناسد، اظهار کرد: آمدن شما در این مسجد انتخاب شما است، انتخابی که از میان هزاران اتفاقی که ممکن است در این لحظه اتفاق بیفتد.

وی گزینش و انتخاب را از میان انتخابات متعدد از ویژگی‌های انسان بیان کرد و با تأکید بر این‌که انقلاب اسلامی انتخاب برتر ملت ایران بود، نظام ولایت‌فقیه را انتخاب برتر مردم ایران در میان هزاران انتخاب‌های سیاسی دانست.

این مسئول ادامه داد: اگر سرنوشت کشور من به عنوان یک شهروند ایرانی، رشد فرهنگی من، رشد اقتصادی جامعه من ، رشد سیاسی کشور من، استقلال و عزت کشور من در پرتو حضور است و فقدان آن در پرتو عدم حضور است باید انتخاب کنم.

آیت‌الله ملک‌حسینی اضافه کرد: اگر قرار است عزت ایران در برابر دشمنان حفظ شود باید کسی را انتخاب کرد که در برابر مشکلات سرافراز باشد.

وی با طرح این سؤال که آیا کسی که شخصیت دارد با فرد بی شخصیت برابر است، سؤال را بی‌جواب خواند چراکه جواب در درون انسان است.
21211
نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که انتخابات پیش رو به تعبیر مقام معظم رهبری یک انتخابات بین‌المللی است، گفت: این انتخابات سرنوشت ایرانی را در ایران و سرنوشت ایران را در جهان رقم می‌زند. دشمن تلاش دارد در انتخابات ریاست جمهوری نفاق بیفتد و ایرانی نشان خواهد داد در بینش و شکوهمندی، عزت‌مندی و در شرافتمندی با حضورش توطئه‌های دشمن را نقش بر آب خواهد کرد.

ملک‌حسینی با تأکید بر این مطلب که اخلاق انتخاباتی باید رعایت شود، خواستار شد که کاندیداها نکنند آنچه را که در گذشته کردند.

نماینده ولی‌فقیه در استان با اشاره به این‌که مسیر باید مسیر اخلاقی باشد تا حماسه شود، متذکر شد: حماسه یک واقعه مبتنی بر فضیلت‌های اخلاقی است که در تاریخ انسان‌ها و بشریت روا می‌شود.

وی در ادامه با بیان این مطلب که هیجان‌های کاذب نمی‌توانند حماسه آفرینی کنند، خواستار شد تا با بیان واقعیت‌ها و با نسل‌های جدید، با ایده‌های درست، هیجان و قدرت در جامعه ایثار کرد و درجهت آبادی حکومت حرکت کرد.