• تاریخ: ۱۳۹۲/۰۶/۰۷
  • شناسه خبر: 59924

سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان شد

حجت الاسلام سید علی اصغر حسینی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: این فرزند خلف و صالح حضرت آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی (ره) روز جمعه با حضور رئیس دفتر مقام معظم رهبری و رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور معرفی م ...

حجت الاسلام سید علی اصغر حسینی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: این فرزند خلف و صالح حضرت آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی (ره) روز جمعه با حضور رئیس دفتر مقام معظم رهبری و رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور معرفی می شود.

وی فقدان آیت الله ملک حسینی را ضایعه ای بزرگ برای این استان دانست و اظهار داشت: استان کهگیلویه و بویراحمد شخصیت بسیار بزرگ و فقیه عالیقدری را از دست داد که آبروی استان، تکیه گاه نیازمندان و یاور مظلومان بودند و نام ایشان در همه صحنه های استان می درخشید.

حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه پس از رحلت ایشان نقیصه ای در استان ما پیدا شد و از آن روز تاکنون استان فاقد نماینده ولی فقیه بود ، بیان داشت: دراین خصوص نامه ای هم از طرف برخی بزرگان این استان مرقوم گردید و عنایت و لطف مقام معظم رهبری شامل حال مردم این استان شد و ایشان، حجت الاسلام سید شرف الدین ملک حسینی را به عنوان نماینده خود در این استان تعیین کردند و در آستانه سال نو به مردم کهگیلویه و بویراحمد عیدی دادند.

 

 

21211

وی تصریح کرد: حجت الاسلام سید شرف الدین ملک حسینی شخصیتی علمی و مردمی و وارث خیلی از صفات مرحوم والدشان هستند و با انتخاب ایشان، تا حدی خلاء وجود آیت الله ملک حسینی برطرف شد.

امام جمعه یاسوج ضمن تبریک به مردم استان، بیان کرد: مراسم معرفی نماینده ولی فقیه در استان روز جمعه آینده با حضور حجت الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری و حجت الاسلام تقوی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در مصلای شهر یاسوج برگزار می شود.

وی از مردم استان خواست با حضور پرشکوه خود در این مراسم باردیگر ولایتمداری خود را به منصه ظهور برسانند.

حسینی همچنین خواستار حمایت و اطاعت همه جانبه از نماینده جدید ولی فقیه در پیشبرد اهداف متعالی خود شد.